Kaza Sonucu Oto Cam Hasar Görürse Ne Yapmalısınız?

 In Blog

Oto Cam seyir halindeyken hasar görürse sakin olup aynalar yardımıyla arabanızı önce kenara çekin ve güvenli bir biçimde durdurun. Sonra hasarı inceleyin. Yola Devam edemicek kadar oto camınızda hasar var ise proglass.com.tr adresinden veya 0322 429 3033 telefon numarasından bize ulaşarak mobil gezici servisimiz hasarınızı yerinizde giderebilir.

Kasko Sigortası teminatları genellikle oto cam hasarını kapsar. Özellikle sürücünün elinde olmayan nedenlerle yani taş çarpması, hırsızlık ya da başka bir nedenle camın üçüncü şahıslar tarafından kırılması, öndeki araçtan düşen parça, dolu yağması ya da deprem gibi doğal afetler sonucu camdaki hasar ve mekanizmadaki bozulma Kasko Sigortası tarafından teminat altındadır. Burada Kasko Sigortasının orijinal parçaları kapsadığını da eklemek gerekir. Tüm bu bilgiler ışığında araba camında hasar oluşursa mutlaka sigorta şirketinizle iletişim kurun.

Ekspertiz Raporlarında Oto Cam İncelemesi Olur mu?
Oto cam yenilemenizi sigorta şirketi tarafından karşılanmasını isterseniz kimi sigorta şirketi ekspertiz incelemesi yaptırsada genel olarak ekpertiz raporu olmadan’da adana da oto cam hizmeti veren şirketimiz proglass oto cam servisi sigorta şirketleri ile görüşerek dosya açma işlemlerini tarafımızdan gerçekleşir.

Yeni Yazılar

Leave a Comment

İletişim

Mesaj bırakın..